سامانه هوشمند آزمون‌ساز سفارشی

همانطور که اطلاع دارید، دادآفرین به عنوان برند برتر آموزش حقوق کشور و در راس آن به عنوان تحصصی‌ترین موسسه در حوزه آزمون کارآموزی وکالت تا به امروز مبدع بسیاری از خدمات نوین آموزشی برای موفقیت دانشجویان خود بوده است؛ در طی سال‌ها کار و سرمایه‌گذاری بر روی سنجش دانشجویان، امروز دادآفرین دارای ابزار و امکانات منحصر به فردی است که به صورت منظم نیز توسعه یافته و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. نتیجه این اقدامات نیز در کارنامه دادآفرین مشهود می‌باشد. یکی از ابزارهای کارآمد در این حوزه، آزمون‌های هوشمند سفارشی است که در قالب آزمون‌های آزمایشی به متقاضیان ارائه می‌شود.

آزمون‌ها هوشمند سفارشی چیست و چه کمکی برای رسیدن به موفقیت می‌کند؟

اگر از دوستانی که در آزمون وکالت شرکت کرده‌اند و نتیجه دلخواه را نگرفته‌اند در خصوص علت عدم نتیجه‌گیری سوال پرسیده شود، بسیاری از آنها اعلام می‌کنند که در جمع بندی مطالب دچار مشکل شده‌اند. اما این به چه معنیست؟

یکی از کارکردهای آزمون‌های آزمایشی علاوه بر آشنایی شرکت کنندگان با شرایط آزمون اصلی و آشنایی با نمونه سوالات و نیز ارزیابی سطح علمی با سایرین، بر روی پیدا کردن نقاط ضعف در فواصل زمانی مشخص بر اساس سر فصل‌های تعیین شده تمرکز دارد. به عبارتی دانشجو متوجه ضعف‌ها و قوت‌های آموزشی خود در مسیر مطالعاتی خود شده و می‌تواند این ضعف‌ها و یا عدم درک مطالب را در زمان پیش‌بینی شده در زمان پیش رو تا آزمون اصلی بهبود ببخشد.

شرکت در آزمون‌های آزمایشی و آموزشی دارای اصولیست، دانشجویان پس از شرکت در آزمون‌های خود، باید عارضه یابی کنند و مشکلات آموزشی خود را شناسایی کرده و بررسی کنند که چرا پاسخ نادرست داده‌اند و یا چرا برخی سوالات را در دروس مختلف اصلا پاسخ نداده‌اند و نتیجه این بررسی را در برنامه ریزی آموزشی پیش روی خود، ملحوظ نمایند.

حالا تصورکنید که مشاوری داشته باشید که در کنار اینکه شما مشکلات را بررسی می‌کنید، آن هم نقاط ضعف و قدرت شما را در قیاس با دیگران بررسی نموده و با وضعیت علمی شما در این مسیر آشنا و آگاه شود و بر اساس سطح بندی علمی که از وضعیت شما انجام داده، برای سنجش و رفع مشکلات شما، آزمون‌هایی اضافه بر آزمون‌های طبقه بندی شده در اختیارتان قرار دهد که کاملا بر اساس نقاط ضعف شما تمرکز کرده و سبب توجه بیشتر بر مشکلات می‌گردد.

آزمون‌های هوشمند سفارشی همین مشاوره هوشمند است. سامانه‌ای که همه مشکلات را دسته بندی می‌نماید و بر اساس نیاز در زمان‌هایی که لزوم جمع بندی حس می‌گردد به کمک متقاضیان خود می‌پردازد. آزمون‌هایی که همانند یک کلاس نکته و تست عمل کرده با فرق اینکه که تست‌های طراحی شده، قطعا بر اساس شرایط علمی دانشجو طراحی شده است و با مواجهه دائم دانشجو با خطاهای آموزشی و تذکر بر روی آنها سبب پیشرفت آموزشی می‌گردد.

شبکه‌ای از مدرن‌ترین ابزارهای هوشمند آموزشی شما را در رسیدن به موفقیت یاری می‌نمایند.