آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد دادآفرین
آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد دادآفرین
آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد دادآفرین

آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد دادآفرین

در آزمون‌هاي آزمايشي، داوطلب در مراحل مشخصي به آزمايش خود پرداخته و آنچه را آموخته، در عمل مورد سنجش قرار مي‌دهد تا پس از آن به رفع اشكالات خود و يادگيري نكاتي كه شايد به آنها توجه كافي نداشته مبادرت ورزد. به همين منظور موسسه دادآفرین جهت آماده‌سازي هرچه بهتر داوطلبان اقدام به برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي و طبقه‌بندي شده به صورت حضوري و اينترنتي می‌نماید. در ادامه به بررسي شرايط حاكم بر انواع آزمون‌هاي حقوقي طبقه‌بندي شده مي‌پردازيم.
سوالات آزمون‌های دادآفرین از لحاظ ماهيت، به روش هوشمند و متمایز طراحی می‌گردد به گونه‌ای که با استفاده از ابزار تحلیل اختصاصی موسسه، ضمن آموزش نکات مهم و اصلی در هر آزمون، به داوطلب در رفع ضعف علمی و آموزشی خویش در مقایسه با سایر دانشجویان در سال جاری و سال‌های قبل کمک می‌نماید. این خصیصه منحصر به فرد در آزمون‌های دادآفرین سبب می‌گردد تا متقاضیان در طول مدت آزمون‌ها از وضعیت نسبی بهتری نسبت به سایرین برخوردار گردند و در نهایت نتيجه‌ي آزمون‌هاي موسسه با آزمون اصلي حدوداً يكسان باشد. موسسه دادآفرين جهت تصحيح آزمون‌هاي آزمايشي، از تجهيزاتي استفاده مي‌نمايد كه داوطلب بلافاصله پس از آزمون و قبل از ترك محل برگزاری آزمون‌ها نتيجه‌ي آزمون خويش را دريافت مي‌نمايد همچنین در آزمون‌هاي حضوري داوطلبان مي‌توانند علاوه بر استفاده از سیستم آنالیز فرد به فرد، پس از آزمون از اشكالات خود مطلع شده و با راهنمايي پشتیبانان موسسه از خود رفع اشكال نمايند. ضمن اينكه دفترچه‌اي نيز در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد كه حاوی نكته‌هاي آن آزمون می‌باشد و جهت یادگیری بهتر، بايد مورد مطالعه قرار گيرد. علاوه بر این امکانات درسنامه صوتی مرتبط با آزمون نیز در پنل دانشجویان قابل استفاده می‌باشد.

برخی امکانات آزمون‌های دادآفرین

بالاترين جامعه آماری در آزمون‌هاي آزمايشي وکالت کشور دريافت كارنامه در كمتر از پنج دقيقه پس از برگزاري آزمون شیوه طراحی سوالات به روش هوشمند به همراه سیستم آنالیز هوشمند امكان شركت در آزمون به صورت حضوري يا اينترنتي به انتخاب دانشجو شيوه جديد در نحوه برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي در كشور مشاوره با رتبه‌های برتر آزمون‌های حقوقی سال‌های قبل آزمون پشتیبانی شده توسط قدرتمندترین سامانه آنالیز فردی کشور امکان ساخت آزمون‌های شخصی هوشمند سفارشی براساس وضعیت علمی هر دانشجو

شبکه‌ای از مدرن‌ترین ابزارهای هوشمند آموزشی شما را در رسیدن به موفقیت یاری می‌نمایند.

آزمون‌های آزمایشی وکالت سال 1403 دادآفرین

آزمون‌های آزمایشی دادآفرین ویژه آزمون وکالت سال 1403 در دو گروه آزمونی به صورت حضوری و اینترنتی برنامه‌ریزی شده است که در تهران و نمایندگی‌های سراسر کشور برگزار می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های زیر اقدام نموده و برای آگاهی از شیوه ثبت‌نام با موسسه تماس حاصل فرمایید.

ویدیوهای مرتبط با آزمون‌های آزمایشی دادآفرین