پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول

چگونه در دوره‌ها و آزمون‌های آزمایشی دادآفرین ثبت‌نام کنم؟
نحوه ثبت‌نام در موسسه مشاهیر دادآفرین به دو صورت حضوری (مراجعه به دفتر مرکزی موسسه واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از چهارراه فاطمی، کوچه اکبری، پلاک 32 و شماره تلفن 81054-021 داخلی 6) و اینترنتی (از طریق نرم‌افزار بله به شماره 09904284867) امکان‌پذیر می‌باشد.
آیا دادآفرین در شهرستان‌ها هم دوره آموزشی دارد؟
موسسه دادآفرین در جهت رفع نیاز دانشجویان حقوقی سراسر کشور علاوه بر تهران، در اکثر استان‌های کشور نمایندگان فعالی دارد و در برخی از این استان‌ها من‌الجمله بوشهر، تبریز، رشت مبادرت به برگزاری کلاس‌های حضوری همراه با اساتید مجرب پروازی کرده است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه برگزاری کلاس‌ها در این استان‌ها به وب سایت موسسه دادآفرین قسمت همکاران استانی مراجعه فرمایید.
دلیل تفاوت طول دوره‌های وکالت دادآفرین با سایر موسسات در چیست؟
میزان تدریس کلیه دروس در موسسه دادآفرین 630 ساعت طی 4 الی 5 ماه می‌باشد. با توجه به برگزاری کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی در سال‌های اخیر و پایین آمدن سطح علمی دانشجویان، کلیه دروس از پایه به صورت کامل، جامع، همراه با جزییات، ماده به ماده تدریس می‌گردد.
نحوه آموزش طوری طراحی شده که حتی اگر فردی با رشته غیرمرتبط در این کلاس‌ها شرکت نماید هیچ‌گونه مشکلی در زمینه یادگیری نخواهد داشت. از ویژگی‌های مثبت این کلاس‌ها همراه بودن تدریس با قوانین خاص است، که این روزها با توجه به این‌که جهت سؤالات به سمت پرسش از قوانین خاص می‌رود، مهمترین دغدغه‌های دانشجویان حقوق را برطرف می‌نماید.
آیا دادافرین دوره کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می‌کند؟
با توجه به تدریس کامل و جامع دروس در دوره‌های آموزشی (کانون وکلا) موسسه دادآفرین و برطرف شدن نیاز دانشجویان در درس‌های مشترک اصلی مرتبط با دروس کارشناسی ارشد و دکتری، تصمیم مدیریت محترم موسسه بر عدم برگزاری به صورت اختصاصی کلاس‌های کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد.
آزمون‌های آزمایشی دادآفرین چند مرحله است وتفاوت آن با سایر موسسات در چیست؟
آزمون‌های آزمایشی دادآفرین شامل یک دوره 18 الی 19 مرحله‌ای طبقه‌بندی شده است که به صورت هم‌زمان آنلاین و حضوری برگزار می‌گردد و به دانشجو اجازه انتخاب یکی از این دو روش را با توجه به شرایط فردی آنها می‌دهد. علاوه بر این 18 مرحله امکان ساختن آزمون‌های بیشتر از طریق هوش مصنوعی دادآفرین توسط خود دانشجو وجود دارد که می‌تواند کمک بیشتری به سنجش دانشجو نماید.
این آزمون‌ها دارای سؤالاتی استاندارد با کیفیتی بالا که علاوه بر جنبه سنجش (دفترچه سؤالات)، جنبه آموزشی (دفترچه نکات) نیز دارد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این آزمون‌ها دریافت کارنامه کمتر از پنج دقیقه می‌باشد که دانشجو درکوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند از عملکرد خود آگاه شود. دانشجویان بعد از هر آزمون بلافاصله می‌توانند به پنل کاربری شخصی مراجعه نمایند و آنالیز هوشمند کارنامه خود را دریافت نموده و از وضعیت علمی خودشان با خبر شوند. یکی از مواردی که در سال‌های اخیر به شدت مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است و حاوی نکات ارزشمند و کاربردی بوده است وجود فایل‌های صوتی طراحان سؤالات است که در پنل شخصی هر فرد به طور مجزا قرار گرفته و بعد از آزمون فعال می‌شود و کمک شایانی به یادگیری مطالب می‌نماید. ویژگی طلایی در مورد آزمون‌های موسسه مشاهیر دادافرین، شیوه طراحی سؤالات به روش هوشمند به همراه سیستم آنالیز هوشمند است. طراحی این آزمون‌ها از لحاظ استاندارد به گونه‌ای است که بیشترین شباهت را به آزمون اصلی کانون دارند و اذعان داوطلبان قبول شده در آزمون کانون در سال‌های قبل مُهر تأییدی بر این مطلب می‌باشد.
منابع آزمون وکالت چیست؟ آیا دادآفرین دراین حوزه تمامی منابع را در اختیار دارد؟
دروس مورد نیاز در آزمون کانون وکلا شامل حقوق مدنی (ضریب 3)، حقوق تجارت (ضریب 2)، آیین دادرسی مدنی (ضریب 3)، حقوق جزای عمومی و اختصاصی (ضریب 2)، آیین دادرسی کیفری (ضریب 2)، اصول استنباط حقوق اسلامی و متون فقه (ضریب 1) و حقوق اساسی (ضریب 1) می‌باشد. موسسه دادافرین با توجه به آگاهی از دغدغه اصلی دانشجویان برای داشتن منابع کامل و جامع و مورد اعتماد، منابع ذیل را ارائه داده که هرگونه نگرانی دانشجویان را در جهت این امر برطرف نماید و با خیال راحت از این منابع استفاده نمایند.


سوالی دارید؟

وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در فیلدهای دارای علامت * الزامی است.
نام:* ایمیل:* متن پیام:* کد امنیتی:*

بیانیه حریم خصوصی

موسسه مشاهیر مهر دادآفرین قدردانی خود را به موجب بازدید و بهره برداری از این سامانه اعلام داشته و تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری امن تضمین نماید که اطلاعات شخصی شما، همانند حریم خصوصی خود ما، مهم می‌باشد. چنانچه سوالی دارید که در این بخش پاسخ داده نشده است میتوانید از طریق فرم موجود نسبت به طرح مسئله اقدام نمایید. دادآفرین تلاش دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگو باشد.