همایش رتبه‌های برتر سال 1397

همایش رتبه‌های برتر سال 1397

همایش رتبه‌های برتر سال 1396

همایش رتبه‌های برتر سال 1396

همایش رتبه‌های برتر سال 1395

همایش رتبه‌های برتر سال 1395

دوره‌های آموزشی متمایز دادآفرین

بسیار مشاهده شده كه دانشجویان علیرغم برخورداری از توان علمی بالا، نتوانسته‌اند در آزمون‌ها موفق شوند. از سوی دیگر هر استادی كه قادر به تدریس حقوق در دانشگاه است الزاماً نمی‌تواند در كلاس‌های آمادگی آزمون‌های حقوقی به گونه‌ای موفقیت‌آمیز به تدریس نكات حقوقی بپردازد. در صورتیکه شما از فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی رشته حقوق يا فقه و مباني حقوق هستید و قصد ورود به عرصه وکالت را دارید؛ می‌بایست در آزمون ورودي كانون وكلاي دادگستري که به موجب قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت دادگستري مصوب 1376 شرکت نموده تا با موفقیت در این آزمون، به عنوان كارآموز وكالت به جمع شاغلين به اين حرفه افزوده شوید و یا در صورتیکه در نظر دارید در مقاطع بالاتر آموزشی به ادامه تحصیل بپردازید می‌بایست با توجه به اقبال عمومی در خصوص ادامه تحصیل فی ما بین فارغ‌التحصیلان رشته حقوق یا فقه و مبانی از آمادگی خاصی برخوردار باشید. براي رسيدن به هر يك از دو منظور فوق، مي‌بایست آزمون ويژه‌اي را پشت سر گذاشت. موفقيت دراين آزمون‌ها مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي حقوق اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود لذا موسسه دادآفرین به منظور خدمت به جامعه‌ي حقوقي كشور، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح حقوق کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در قوانین و آراء مرتبط، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.
کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های دادآفرین می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.

دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت

دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون کارآموزی وکالت هر ساله به طور معمول از آذر ماه ثبت نام و برگزار می‌گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر سال تنظیم و معرفی می‌گردد؛ بر اساس تصویب کادر علمی دادآفرین و بر اساس آخرین تغییرات آموزشی، طول دوره ویژه آزمون وکالت بیش از 600 ساعت پیش‌بینی شده که در یک دوره زمانی مشخصی به دانشجویان تدریس می‌گردد. همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های دادآفرین می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد. در برگزاري كلاسها به اساتيد توصيه شده است كه مطالب را از پايه و به طور منظم و حتي المقدور نكته اي به دانشجويان تدريس نمايند، به طوري كه حتي كساني كه سالها از درس دور مانده اند نيز قادرند با حضور در اين كلاسها خود را آماده شركت در آزمون نمايند.

دوره‌های فعال موسسه

لازم به ذکر است موسسه دادآفرین در دوره های موسسات همکار تنها نسبت به تبادل استاد اقدام می نماید و دوره ها در شهرهای بومی بر اساس مجوز قانونی موسسات برگزار خواهد شد.

جدول دوره‌های آزمون وکالت

عنوان دوره روزهای برگزاری آخرین وضعیت دوره
آمادگی آزمون وکالت 1403 - دوره سومشنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبهدر حال برگزاری
آمادگی آزمون وکالت 1403 - دوره دومشنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبهدر حال برگزاری
آمادگی آزمون وکالت 1403 - دوره اولشنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبهخاتمه یافته

شركت در كلاس‌ها، شركت در آزمون‌هاي آزمایشی، بهره‌برداري از نظر اساتيد و كارشناسان جهت رفع اشكال و تلاش شما برابر است با تضمين قبولي در آزمون‌ها

دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق

در سال‌های اخیر با توجه به عده کثیر فارغ‌التحصیلان رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق و نیز ایجاد یک میل عمومی برای کسب مدارج علمی بالاتر، آزمون کارشناسی ارشد حقوق از ویژگی خاصی برخوردار شده است. در حال حاضر رشته‌های مرتبط با کارشناسی ارشد حقوق از تنوع زیادی برخوردار شده است. چنانچه شما نیز از متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق هستید می‌توانید ضمن بررسی منابع و چارچوب آموزشی مربوطه در یکی از 27 گرایش حقوق خصوصي ، حقوق بين‌الملل ، حقوق جزا و جرم‌شناسي ، حقوق عمومي ، حقوق بشر ، حقوق مالكيت فكري ، حقوق محيط زيست ، حقوق اقتصادي ، حقوق تجارت بين‌الملل ، معارف اسلامي و حقوق ، حقوق ارتباطات ، حقوق تجاري اقتصادي بين‌المللي ، حقوق سردفتری ، حقوق ثبت اسناد و املاک ، حقوق اسناد و قراردادهای تجاری ، حقوق حمل و نقل ، فقه و حقوق اسلامی ، فقه و حقوق خصوصی ، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان ، مدیریت اصلاح و کیفرهای قضایی ، فقه و حقوق جزا ، مدیریت نظارت و بازرسی ، مدیریت دادگستری ، حقوق دادرسی اداری ، حقوق هنری و ادبی ، حقوق خانواده ، حقوق شرکت های تجاری شرکت نموده و در صورت پذیرش به ادامه تحصیل بپردازید.

در حال حاضر با توجه به حجم بسیار بالای ظرفیت ورودی در آزمون کارشناسی ارشد، نیاز به برگزاری دوره های خاص آموزشی برای قبولی در این آزمون نمی باشد. مضاف بر اینکه دوره های وکالت موسسه جهت قبولی در آزمون های حقوق مقطعی نظیر کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و یا آزاد و حتی آزمون قضاوت مکفی می باشد.