همایش تقدیر از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه دادآفرین در سال 1392

مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1392 با حضور بیش از 1500 نفر از پذیرفته‌شدگان و همراهان آنان در روز 5 بهمن سال 1392 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. در این مراسم که با حضور پذیرفته شدگان، بسیاری از وکلا، مسئولین حقوقی و قضایی کشور برگزار شد، دکتر عباس کریمی عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان موسسه دادآفرین بیان نمودند: “غالب کسانی که در جلسه هستند رتبه‌های بسیار خوبی در آزمون ورودی کسب کردند. من کسب این رتبه‌ها را به خودشان و به خانواده‌های محترمشان که حضور دارند و به ویژه به موسسه دادآفرین تبریک عرض می‌کنم”. وی اظهار داشت: “به جناب آقای کمالوند و اساتید محترم موسسه که واقعا یک خلأ بسیار بزرگی را در نظام حقوقی ما، پر کرده‌اند نیز تبریک می‌گویم”.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: “موسساتی شبیه موسسه دادآفرین با هدفی اینچنین که این موسسه دارد زیاد وجود دارند منتها به نظرم موفق‌ترین موسسه بین موسسات، موسسه دادآفرین می‌باشد، این مجموعه با هدف بزرگی که دارد در تعلیم دروس تئوری و نظری دانشگاه‌های مختلفی در حال فعالیت می‌باشد. مراکز آموزشی که درگیر این حوزه هستند مثل دادگستری، کانون‌های وکلای دادگستری، کانون سردفتران گاهی آن قدر عمل زده می‌شوند که با نظر و تئوری پردازی فاصله زیادی می‌گیرند و از مبانی نظری دور می‌شوند؛ در این میان لازم است موسساتی بتوانند این خلأ را پر کنند و دادآفرین این کار را به خوبی انجام می‌دهد.

با اطلاعاتی که من از مفاد برنامه‌های درسی و اساتیدی که در این موسسه درس می‌دهند دارم، می‌دانم که این خلأ به خوبی در نظام حقوقی ما پر می‌شود و کسانی که آموزه‌های تئوریشان،آموزه‌های آموزشی ارزشمندی هست می‌توانند آماده بشوند و در عین حالی که مسلط می‌شوند بر نظریات حقوقی، در عمل از آنها استفاده کنند”.

در ادامه برنامه نیز امیر کمالوند رییس موسسه به پذیرفته‌شدگان تبریک گفت و با حضور اساتید حاضر در این همایش به اهدای لوح و هدایای یادگاری به پذیرفته شدگان پرداخته شد

با توجه به عده کثیر پذیرفته شدگان، برنامه‌های مفرحی نیز از قبیل اجرای سرود یار دبستانی توسط آقای جمشید جم و اجرای برنامه توسط صدا پرداز زبده کشور یوسف کرمی اجرا شد.

در انتهای برنامه نیز آقای سالار عقیلی خواننده سنتی مطرح کشورمان به همراه گروه خود، برای حاضرین به هنرنمایی پرداخته و به صورت اختصاصی به اجرای برنامه نمودند.

پیام مدیریت موسسه دادآفرین، جناب آقای امیر کمالوند در حاشیه همایش برگزار شده

امیر کمالوند در حاشیه همایش پذیرفته شدگان آزمون‌های حقوقی سال 1392 موسسه اظهار کرد: “تنها هدف و انگیزه من در زمان تاسیس این مجموعه علمی این بود که بتوانم در خدمت جامعه، مردم و بالاخص دانشجویان حقوقی باشم که خوشبختانه توانستم با همکاری اساتید موسسه به این هدف و انگیزه دست پیدا کنم. موسسه دادآفرین بر پایه عشق و علاقه پایه‌گذاری شده است برای همین همیشه خود را یک معلم می‌دانم که این شغل شریف برای بنده همیشه موضوعیت داشته است”. وی در ادامه افزود: “موسسه مشاهیر مهر دادآفرین دارای یک شخصیت حقوقی مستقل است که به نام و یا اشخاص خاصی وابسته نیست، از این رو چه با حضور و یا نبود بنده، یا باقی اساتید و کادر اجرایی موسسه، دادآفرین به راه خود ادامه خواهد داد و در جهت رسیدن به اهدافش کوتاه نخواهد آمد”. این مدرس، در ادامه با ابراز خوشحالی از موفقیت درخشان داوطلبان در سال 1392 بیان کرد: “دادآفرین امسال در مقایسه با سال گذشته بسیار درخشان‌تر عمل کرده و بر این باور بوده که دادآفرین شخص محور نیست و کل مجموعه تابع الزامات موسسه است”. حقوق، علمی پویاست و ما تلاش کردیم که پویایی علم حقوق را به بخش‌های مختلف موسسه دادآفرین، کتب و جزوات اساتید آن منتقل کنیم که با مشاهده کتب و جزوات موجود در هر سال و تغییرات صورت گرفته توجه موسسه و اساتید به پویایی علم حقوق مشهود است.