همایش تقدیر از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه دادآفرین در سال 1396

مرکز همایش‌های ایرانیان

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1396 در روز 11 اسفند ماه در مرکز همایش‌های ایرانیان برگزار گردید.

موسسه دادآفرين همواره با بهبود وضعيت آموزشي با استفاده از تجربه‌ي موفق گذشته، باعث بهبود و ارتقاي سطح آموزشي دانشجويان حقوق در كشور شده است. در طول سال های گذشته روند موفقيت موسسه همچنان حفظ گرديد، بطوريكه در اين سال با توجه به افزايش متقاضيان در آزمون‌هاي ورودي و ظرفیت نامناسب با جمعیت، موسسه دادآفرين سهم پذيرفته‌شدگان خود را از ظرفیت اعلام شده از دست نداد و توانست همانند سالهای قبل به عنوان برترین موسسه آموزشی در حوزه آزمون وکالت به مسیر خود ادامه دهد. در سال 1396 بیش از 800 نفر از پذیرفته شدگان آزمون وکالت٬ دادآفرینی بوده‌اند که از این میان نزدیک به 100 رتبه تکرقمی به دست آمده است.
از سوی دیگر، همواره موسسه دادآفرین رکورد دار کسب رتبه های تکرقمی و نیز رتبه های برتر در کانون وکلای مرکز به عنوان بزرگترین و پیچیده ترین کانون از لحاظ علمی در کشور بوده است، در سالجاری نیز کسب اکثریت رتبه‌های تکرقمی و 56 رتبه از 100 رتبه اول و کسب بیش از نیمی از ظرفیت کانون مرکز در شهر تهران توسط دانشجویان حاصل تلاش جمعی مجموعه دادآفرین در سال 1396 می‌باشد.

پیام مدیریت موسسه دادآفرین، جناب آقای امیر کمالوند در حاشیه همایش برگزار شده

در حاشیه همایش پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت سال 1396، ضمن عرض احترام به وکلای با سابقه و استاد کاتوزیان عنوان کرد: این ماراتن وکالت را با خاطره‌ای خوش در این مقطع به پایان رساندید.
وی در ادامه با بیان درخواست خود از خداوند در همایش سال گذشته، ادامه داد: خداوند کمک کرد تا دادآفرین همچون گذشته بدرخشد. خدا را شاکرم که در این سال توانستیم با مجموعه دادآفرین اعم از کادر اساتید، انتشارات، طراحان سوال و مشاورین موسسه به این نتیجه درخشان دست یابیم و خطاب به پذیرفته شدگان اعلام کرد، هرکدام از شما رسالتی دارید و آن رسالت این است که به آنهایی که به شما مراجعه می کنند راه درست و صحیح را نشان دهید.
رییس موسسه دادآفرین در ادامه با اعلام اینکه تابحال از عباراتی چون دوره‌های کوتاه مدت تضمینی، بسته‌های آموزشی، جزوه خوانی، پیشگویی و غیره استفاده نکرده است اعلام داشت قطعا برای کسب نتیجه و به دست آوردن موفقیت، هیچ چیزی وجود ندارد مگر تلاش مضاعف.