همایش تقدیر از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه دادآفرین در سال 1395

مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1395 با حضور بیش از 1600 نفر در روز 5 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار گردید.

موسسه دادآفرين همواره با بهبود وضعيت آموزشي با استفاده از تجربه‌ي موفق گذشته، باعث بهبود و ارتقاي سطح آموزشي دانشجويان حقوق در كشور شده است. در طول سال های گذشته روند موفقيت موسسه همچنان حفظ گرديد، بطوريكه در اين سال با توجه به افزايش متقاضيان در آزمون‌هاي ورودي و کاهش شدید ظرفیت کل، موسسه دادآفرين سهم پذيرفته‌شدگان خود را از ظرفیت اعلام شده از دست نداد و توانست همانند سالهای قبل به عنوان برترین موسسه آموزشی در حوزه آزمون وکالت به مسیر خود ادامه دهد.
لازم به توضیح است همواره موسسه دادآفرین رکورد دار کسب رتبه های تکرقمی و نیز رتبه های برتر در کانون وکلای مرکز به عنوان بزرگترین و پیچیده ترین کانون از لحاظ علمی در کشور بوده است، در سالجاری نیز کسب 9 رتبه از 10 رتبه، 51 رتبه از 100 رتبه اول و کسب بیش از نیمی از ظرفیت کانون مرکز در شهر تهران توسط دانشجویان حاصل تلاش جمعی مجموعه دادآفرین در سال 1395 می‌باشد.

پیام مدیریت موسسه دادآفرین، جناب آقای امیر کمالوند در حاشیه همایش برگزار شده

در حاشیه همایش پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت سال 1395، ضمن عرض احترام به وکلای با سابقه و استاد کاتوزیان عنوان کرد: این ماراتن وکالت را با خاطره‌ای خوش در این مقطع به پایان رساندید، قطعا برای کسب نتیجه و به دست آوردن موفقیت، هیچ چیزی وجود ندارد مگر تلاش مضاعف.
وی در ادامه افزود: هرکدام از شما رسالتی دارید و آن رسالت این است که به آنهایی که به شما مراجعه می کنند راه درست و صحیح را نشان دهید. من از خداوند برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم که از این جمع در آینده اعضای هیئت مدیره کانونها به وجود خواهند آمد، مدرسین دانشگاه ها به وجود خواهند آمد و کسانی به وجود خواهند آمد که ان شاءالله می توانند آینده حقوقی کشور را به خوبی تضمین کنند.
رئیس موسسه با بیان درخواست خود از خداوند در همایش سال گذشته، ادامه داد: خداوند کمک کرد تا دادآفرین همچون گذشته بدرخشد. امسال از میان 10 رتبه اول کانون وکلای دادگستری مرکز، 9 نفر دادآفرینی هستند.