هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت > آزمون‌های طبقه بندی شده وکالت
صفحات مشاهده شده شما

آزمون‌های آزمایشی طبقه بندی شده وکالت

[ ورود به سایت آنالیز نتایج آزمون‌های دادآفرین ]

آدرس حوزه محل برگزاری آزمون‌ها ...

حوزه برگزاری تهران به آدرس‌ خیابان استاد نجات الهی شمالی (ویلا)، نرسیده به خیابان کریم خان زند،‌ نبش چهارراه سپند، پلاک 233، دانشگاه پیام نور مرکز تهران می باشد. سایر حوزه های برگزاری آزمون توسط همکاران استانی دادآفرین اعلام خواهد شد.

نکات مورد توجه شرکت کنندگان ...

  • آزمونهای آزمایشی آمادگی آزمون وکالت موسسه در 18 مرحله ( 11 مرحله طبقه بندی، 4 مرحله جامع طبقه بندی و 3 مرحله جامع کل) برگزار و دانشجو میتواند در آزمونها، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری (اینترنتی) شرکت نماید.
  • جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو میبایست نرم افزار مربوط به شرکت در آزمون را همراه با دفترچه راهنمای نصب (به صورت رایگان)، از موسسه دریافت نماید. در زمان شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو میتواند پس از دریافت سوالات آزمون، به صورت آفلاین (عدم نیاز به ارتباط دایم با اینترنت) به سوالات پاسخ و پس از اتمام زمان آزمون، جهت ارسال پاسخنامه، به اینترنت متصل و سپس کارنامه خویش را دریافت نماید و در صورتی که در تاریخ برگزاری هریک از آزمونهای آزمایشی، در آزمونی شرکت ننموده باشد، میتواند تا 72 ساعت قبل از روز برگزاری آزمون اصلی، در آزمونها به صورت اینترنتی شرکت و از کلیه مزایا و آنالیز آزمونهای آزمایشی (بجز رتبه بندی) بهره مند گردد. جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، داشتن کد کاربری و کلمه عبور الزامیست.
  • پس از اتمام زمان برگزاری آزمون، نتیجه آزمون به صورت کارنامه حاوی تعداد سوالات غلط، درست، نزده و معدل، همراه با پاسخنامه اسکن شده شخص دانشجو (جهت مقاسه با کلید آزمون) و دفترچه ای حاوی پاسخ تشریحی سوالات و نیز کلید آزمون، حداكثر ۵ دقیقه پس از اتمام آزمون حضوری و در کمتر از یک دقیقه پس از اتمام آزمون اینترنتی در اختیار دانشجویان محترم قرار خواهد گرفت.
  • پس از اتمام هر آزمون، رتبه بندی انجام و ساعاتی بعد، رتبه و وضعیت علمی دانشجو از طریق پیامک و با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام، ارسال خواهد شد. همچنین دانشجو میتواند با مراجعه به سایت موسسه و با ورود به "سیستم آنالیز نتایج آزمونها" در بخش "آزمونهای من"، با استفاده از کد کاربری و کلمه عبور خود، آنالیز و گزارشات مربوط به آزمون را مشاهده و از وضعیت علمی خود نسبت به سایر شرکت کنندگان و نفرات برتر، مطلع گردد.
  • به جهت لزوم رعایت اصل برابری میان شركت كنندگان آزمونهای آزمایشی چه به صورت حضوری و یا اینترنتی و با هدف ایجاد محدودیت زمانی و انجام رتبه بندی دقیق میان کلیه شرکت کنندگان، آزمونها در روز و تاریخ اعلامی راس ساعت آغاز و پس از اتمام زمان اعلامی، خاتمه خواهد یافت. بدیهیست دانشجویانی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت می نمایند، در صورت عدم شرکت در آزمون و یا عدم ارسال پاسخنامه در تاریخ و یا ساعت اعلامی، در رتبه بندی قرار نخواهند گرفت.

جهت آگاهی از کلیه خدمات مبتنی بر آزمون‌های دادآفرین می‌توانید به ویدیو منتشر شده در سایت با عنوان «پنج دقیقه با معرفی آزمون‌های طبقه بندی شده دادآفرین» مراجعه نمایید.

آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/quizzesintro.aspx
تاریخ چاپ: 9/23/2021 1:12:10 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...