هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق
صفحات مشاهده شده شما


کارشناسی ارشد حقوق

مشاوره و برنامه ريزي، شركت در كلاس‌ها، شركت در آزمون‌هاي طبقه بندي شده، بهره‌برداري از نظر اساتيد و كارشناسان جهت رفع اشكال، مشاهده شرايط ديگر داوطلبان و همت شما برابر است با تضمين قبولي در آزمون‌هاي پيش رو

در حال حاضر با توجه به حجم بسیار بالای ظرفیت ورودی در آزمون کارشناسی ارشد، نیاز به برگزاری دوره های خاص آموزشی برای قبولی در این آزمون نمی باشد. مضاف بر اینکه دوره های وکالت موسسه جهت قبولی در آزمون های حقوق مقطعی نظیر کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و یا آزاد و حتی آزمون قضاوت مکفی می باشد.


در سال‌های اخیر با توجه به عده کثیر فارغ‌التحصیلان رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق و نیز ایجاد یک میل عمومی برای کسب مدارج علمی بالاتر، آزمون کارشناسی ارشد حقوق از ویژگی خاصی برخوردار شده است.

در حال حاضر رشته‌های مرتبط با کارشناسی ارشد حقوق از تنوع زیادی برخوردار شده است. چنانچه شما نیز از متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق هستید می‌توانید ضمن بررسی منابع و چارچوب آموزشی مربوطه در یکی از 27 گرایش حقوق خصوصي ، حقوق بين‌الملل ، حقوق جزا و جرم‌شناسي ، حقوق عمومي ، حقوق بشر ، حقوق مالكيت فكري ، حقوق محيط زيست ، حقوق اقتصادي ، حقوق تجارت بين‌الملل ، معارف اسلامي و حقوق ، حقوق ارتباطات ، حقوق تجاري اقتصادي بين‌المللي ، حقوق سردفتری ، حقوق ثبت اسناد و املاک ، حقوق اسناد و قراردادهای تجاری ، حقوق حمل و نقل ، فقه و حقوق اسلامی ، فقه و حقوق خصوصی ، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان ، مدیریت اصلاح و کیفرهای قضایی ، فقه و حقوق جزا ، مدیریت نظارت و بازرسی ، مدیریت دادگستری ، حقوق دادرسی اداری ، حقوق هنری و ادبی ، حقوق خانواده ، حقوق شرکت های تجاری شرکت نموده و در صورت پذیرش به ادامه تحصیل بپردازید.


جهت آشنایی با گرایش‌های ذکر شده و نیز دروس و منابع آموزشی به بخش مشاوره آموزشی ویژه آزمون کارشناسی ارشد حقوق مراجعه فرمایید تا از بخش‌های مختلف مشاوره‌ای موسسه در این سطح آشنایی کسب کرده و در مسیر پیش رو موفقت‌تر انتخاب نمایید.

روش دادآفرین؛ برند برتر آموزش حقوق کشور برای موفقیت شما

اعتقاد دادآفرین این است که اصل تمرکز و بهبود شرایط آماده سازی و نیز آموزش پایه‌ای و فراگیر منابع مورد نیاز، می‌تواند دانشجویان را در آزمون‌های حقوقی موفق نماید. از آنجا که اساتید و مدیران آموزشی موسسه دادآفرین همه از فارغ‌التحصیلان حقوقی بوده و عمدتا از وکلای کشور هستند لذا تغییرات قوانین و پیچیدگی‌های این آزمون را به خوبی درک می‌نمایند و بر اساس این تغییرات هر ساله برای دانشجویان برنامه ریزی می‌نمایند. در دپارتمان کارشناسی ارشد حقوق موسسه نیز با توجه به تغییرات این آزمون نظیر تغییر تاریخ برگزاری آزمون در سال 1394 توجه ویژه‌ای گردید و این دپارتمان بمنظور موفقیت هر چه بیشتر متقاضیان در سطوح مختلف برنامه ریزی نموده و آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

گروه علمی دادآفرین بر این باور است که کار گروهی به همراه تلاش دانشجو و صد البته آشنایی با مسیر پیش رو و نیز نظم بخشیدن به مطالب آموخته شده در دانشگاه و نیز سنجش منظم علمی دانشجویان می‌تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت در آزمونهای پیش رو را داشته باشد. لذا موسسه دادآفرین به فراهم نمودن همه این پیش نیاز‌ها با استفاده از تخصصی ترین گروه‌های کاری، امروزه به عنوان برند برتر آموزش حقوق کشور شناخته می‌شود و مشغول خدمت رسانی به متقاضیان می‌باشد.


آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/mol-exam.aspx
تاریخ چاپ: 12/4/2022 4:19:09 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...