هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت
صفحات مشاهده شده شما


آزمون کارآموزی وکالت

مشاوره و برنامه ريزي، شركت در كلاس‌ها، شركت در آزمون‌هاي طبقه بندي شده، بهره‌برداري از نظر اساتيد و كارشناسان جهت رفع اشكال، مشاهده شرايط ديگر داوطلبان و همت شما برابر است با تضمين قبولي در آزمون‌هاي پيش رو

اكثر دانشجوياني كه از رشته هاي حقوق و فقه و مباني حقوق اسلامي فارغ التحصيل مي شوند جهت اشتغال و ورود به بازار كار در پي آنند كه در آزمون ورودي كانون وكلاي دادگستري شركت نمايند .
با توجه به قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت دادگستري مصوب 1376/01/17 كانونهاي وكلاي دادگستري جمهوري اسلامي ايران مكلفند حداقل يكبار در سال ( معمولاً اين آزمون در پاييز هر سال برگزار مي شود ) نسبت به پذيرش متقاضيان پروانه كارآموزي وكالت از طريق آزمون با آگهي در جرايد ( معمولاً اين آگهي در شهریور ماه هر سال در روزنامه اطلاعات درج مي گردد ) اقدام نمايند. به موجب تبصره ماده يك اين قانون تعيين تعداد كارآموزان وكالت براي هر كانون به عهده كميسيوني متشكل از رئيس كل دادگستري استان، رئيس شعبه اول دادگاه انقلاب و رئيس كانون وكلاي مربوط مي باشد كه به دعوت رئيس كانون وكلاي هر كانون، حداقل يكبار در سال تشكيل و اتخاذ تصميم مي نمايند. به موجب ماده ٢ همان قانون براي اشخاصي پروانه وكالت صادر مي شود كه داراي دانشنامه ليسانس يا بالاتر حقوق يا فقه و مباني حقوق اسلامي يا معادل آن از دروس حوزوي باشند.


روش دادآفرین؛ برند برتر آموزش حقوق کشور برای موفقیت شما

با توجه به تغییر شکل محتوایی آزمون کارآموزی وکالت در چند سال گذشته و مفهومی تر شدن این آزمون و نظر به اينكه آزمون وكالت به صورت تستي برگزار مي شود و موفقيت در آن علاوه بر دارا بودن بنيه‌ي علمي قوي نياز به مهارت خاص تست زني دارد و توجه به این موضوع که نحوه‌ي تدريس در دانشكده‌هاي حقوق به صورت تشريحي و تفصيلي مي‌باشد بسيار مشاهده شده كه دانشجويان حتي در مقاطع بالاتر از ليسانس عليرغم برخورداري از توانايي علمي بالا نتوانسته اند در آزمون وكالت موفق شوند. از سوي ديگر هر استادي كه قادر به تدريس حقوق در دانشگاه است الزاماً نمي تواند در كلاسهاي آمادگي آزمون وكالت به گونه اي موفقيت آميز به تدريس نكات تستي بپردازد.

گروه علمی دادآفرین بر این باور است که کار گروهی به همراه تلاش دانشجو و صد البته آشنایی با مسیر پیش رو و نیز نظم بخشیدن به مطالب آموخته شده در دانشگاه و نیز سنجش منظم علمی دانشجویان می‌تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت در آزمون پیش رو داشته باشد. لذا موسسه دادآفرین به فراهم نمودن همه این پیش نیاز‌ها با استفاده از تخصصی ترین گروه‌های کاری، امروزه به عنوان برند برتر آموزش حقوق کشور شناخته می‌شود و مشغول خدمت رسانی به متقاضیان می‌باشد.


آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/lawyers-exam.aspx
تاریخ چاپ: 12/4/2022 4:48:08 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...