هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > خدمات دادآفرین > کلاسهای آموزشی متمایز موسسه دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

کلاسهای آموزشی متمایز


در صورتیکه شما از فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی رشته حقوق يا فقه و مباني حقوق هستید و قصد ورود به عرصه وکالت را دارید؛ می‌بایست در آزمون ورودي كانون وكلاي دادگستري که به موجب قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت دادگستري مصوب 1376 شرکت نموده تا با موفقیت در این آزمون، به عنوان كارآموز وكالت به جمع شاغلين به اين حرفه افزوده شوید و یا در صورتیکه در نظر دارید در مقاطع بالاتر آموزشی به ادامه تحصیل بپردازید می‌بایست با توجه به اقبال عمومی در خصوص ادامه تحصیل فی ما بین فارغ‌التحصیلان رشته حقوق یا فقه و مبانی از آمادگی خاصی برخوردار باشید.
براي رسيدن به هريك ازدو منظور فوق، مي‌بایست آزمون ويژه‌اي را پشت سر گذاشت. موفقيت دراين آزمون‌ها مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي حقوق اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود لذا موسسه دادآفرین به منظور خدمت به جامعه‌ي حقوقي كشور، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح حقوق کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در قوانین و آراء مرتبط، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.
دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون کارآموزی وکالت هر ساله به طور معمول از دی ماه ثبت نام و برگزار می‌گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر سال تنظیم و معرفی می‌گردد؛ طول دوره آموزشی برای آزمون سال 1394 بیش از 550ساعت پیش‌بینی شده که در یک دوره زمانی مشخصی به دانشجویان تدریس می‌گردد. همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. دوره‌های ویژه مقطع کارشناسی ارشد حقوق نیز به طور معمول از تیرماه هر سال در گرایش‌های مختلف ثبت نام شده و در دوره‌های حدود 400 ساعت به دانشجویان، تدریس می‌گردد.
کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های دادآفرین می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.

دسترسی سریع به بخش دوره‌های آموزشی دادآفرین...تصاویر و ویدیوهای مرتبط با صفحه


ویدیو: دادآفرین؛ آشنایی با رتبه‌های برتر دادآفرین در آزمون وکالت سال 1394 - بخش اول؛ کانون مرکز ویدیو: دادآفرین؛ آشنایی با رتبه‌های برتر دادآفرین در آزمون وکالت سال 1394 - بخش اول؛ کانون مرکز ویدیو: آشنایی با برخی از رتبه‌های برتر دادآفرین در آزمون وکالت سال 1394 - بخش دوم؛ اتحادیه ویدیو: آشنایی با برخی از رتبه‌های برتر دادآفرین در آزمون وکالت سال 1394 - بخش دوم؛ اتحادیه ویدیو: دادآفرین؛ رتبه نه آزمون وکالت سال 1394 ویدیو: دادآفرین؛ رتبه نه آزمون وکالت سال 1394 ویدیو: دادآفرین؛ رتبه پنج آزمون وکالت سال 1394 ویدیو: دادآفرین؛ رتبه پنج آزمون وکالت سال 1394
مهرشاد نیک طلب
مهرشاد نیک طلب - رتبه 5 کانون مرکز سال 1394

بعد از خدمت سربازی وارد چرخه آزمون وکالت شدم و به دنبال پیدا کردن مسیرها افتادم چند جا رفتم، تست کردم، آزمون‌ها را شرکت کردم، امّا نتیجه نگرفتم. با کمال افتخار می‌توانم بگویم دادآفرین موسسه‌ای بود که کمکم کرد و مسیری که برای من هموار کرده بود باعث شد که من هم نتیجه‌ی بسیار خوبی را بگیرم.


علیرضا مرادمرد
علیرضا مرادمرد - رتبه 9 کانون مرکز سال 1394

شدیدا و قویا توصیه میکنم به تمام داوطلبینی که می‌خواهند در این کورس رقابتی پیروز بشوند در آزمون‌های موسسه و مخصوصا آزمون‌های گام نخست سنجش کنند. اگر نیاز میدانند کلاس‌ها را شرکت کنند چون واقعا کلاس‌های خوبی هستند و اساتید مجربی تدریس می‌کنند. در آزمون‌ها اینقدر تنوع سوالات بالا بود اگر نگویم آزمون وکالت آسانتر بود، سخت‌تر هم نبود.


آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/educational-courses.aspx
تاریخ چاپ: 1/27/2023 4:06:20 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...