شروع ثبت نام سه مرحله آزمون رایگان گام نخست وکالت ۹۴ در نمایندگی‌های سراسر کشور

آزمون وکالت در سالهای اخیر، با توجه به افزایش تعداد متقاضیان و نیز کاهش ظرفیت پذیرش از پیچیدگی های متعددی برخوردار است؛ از جمله خارج شدن سوالات از الگوهای رایج طراحی، دشواری سطح سوالات، انبوه منابع و پراکندگی آنها، از سوی دیگر تبلیغات واهی نظیر کلاسهای تضمینی، آزمونهای سطح سنجی رایگان، بسته های موفقیت و سوالات پر تکرار و غیره موجب میشود تا داوطلب از مسیر موفقیت خارج گردد.

لذا گروه علمی دادآفرین با تکیه بر تجربه خود و همراهی پذیرفته شدگان برتر آزمونهای حقوقی گذشته کشور، جهت نیل به موفقیت داوطلبانی که شاید امکان دسترسی به خدمات آموزشی موسسه را ندارند، قصد برگزاری سه مرحله آزمون رایگان تحت عنوان گام نخست به شیوه دادآفرین را دارد.

این طرح در حقیقت پیش نیازی برای شروع ماراتن آزمون وکالت می باشد. همان طور که میدانیم کلیدی ترین گام هر داوطلب شناخت صحیح از روند آمادگی برای این آزمون بوده و یکی از اساسی ترین ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت در این آزمون، شرکت در آزمونهای آزمایشی است تا دانشجو بتواند به ارزیابی جایگاه علمی، فهم دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود، آشنایی با چگونگی پاسخ به سؤالات، مدیریت زمان و... دست یابد.

امید است با اجرای این طرح بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به جامعه حقوقی میهن اسلامی ارائه نماییم.

جهت ثبت نام در طرح گام نخست وکالت کافیست از تاریخ نهم بهمن ماه به هر یک از همکاران موسسه مشاهیر مهر دادآفرین در کشور مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده منابع سه مرحله آزمون گام نخست اینجا کلیک کنید...

Like on Facebook:

گام نخست وکالت