هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
صفحات مشاهده شده شما

انتشارات مشاهیر دادآفرین

ارائه کننده معتبرترین منابع مورد نیاز برای موفقیت در آزمون‌های حقوقی کشور


خرید اینترنتی کتاب‌های دادآفرین


یکی از نيازهاي داوطلبان جهت شركت در آزمون‌هاي حقوقي، آشنايي با مباحث حقوقی و نمونه‌ سوالاتي است كه در سال‌هاي گذشته در اين آزمون‌ها مورد پرسش قرار گرفته است. به همين منظور موسسه دادآفرين اقدام به انتشار كتاب‌هايي با محتواي مواد قانونی همراه با کلیه آرای وحدت رویه، مباحث مختلف حقوقی و سوالات سال‌هاي گذشته و مهم‌تر از آن، تدوين پاسخ‌هاي صحيح به اين سوالات در کنار دیگر کتاب‌های و جزوات آموزشی خود نموده است. با عنايت و لطف پروردگار عليم، آثار بسياري نيز توسط گروه تواناي مؤلفين دادآفرين در حال تدوين و ارائه مي‌باشد كه به زودي در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت.


سیستم آموزشی دادآفرین با توسعه همه جانبه خدمات خود در کشور و با معرفی انتشارات حقوقی “مشاهیر دادآفرین” در حوزه چاپ و نشر کتب آموزشی و نیز راه‌اندازی “فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین” آماده خدمت رسانی بدون واسطه به متقاضیان آزمون‌های حقوقی در کشور می‌باشد.


جهت تهیه کتاب‌ها و جزوات آموزشی موسسه می‌توانید به واحد انتشارات موسسه و یا نمایندگی‌های توزیع کتاب و جزوات در سایر استان‌ها مراجعه و یا از طریق وب سایت انتشارات، ثبت سفارش نمایید.


جلد کتاب‌های دادآفرین

آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/books.aspx
تاریخ چاپ: 1/27/2023 4:54:08 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...