هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > درباره سایت دادآفرین > درباره سایت موسسه دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

درباره سایت دادآفرین

مالکیت این سایت و حق بهره‌برداری در اختیار موسسه مشاهیر مهر دادآفرین می‌باشد.

تمامی سعی ما در طراحی این وب سایت استفاده از ماژول‌های ساده و قابل درک بمنظور ناوبری و استفاده راحت شما از وب سایت www.dadafarin.com می‌باشد. اطلاعات زیر به شما در خصوص بهره‌برداری بهتر از محتویات وب سایت کمک خواهد کرد.

در صورتیکه سوالی از شما در خصوص خدمتی در این وب سایت بی پاسخ ماند، خواهشمندیم از طریق بخش ”نظرات، انتقادات و پیشنهادات“ که در قسمت پایین تمامی صفحات تعبیه شده است، طرح مساله نمایید و ما را در بهبود خدمت رسانی خود کمک نمایید.


مستندهای Adobe Acrobat :

در خصوص فایل‌های PDF قابل دانلود در صفحات مورد استفاده، به نرم‌افزار Adobe Acrobat Reader احتیاج می‌باشد. لازم به توضیح است که این نرم‌افزار از اینترنت به صورت رایگان قابل دانلود می‌باشد.


ناوبری:

وب سایت www.dadafarin.com به عنوان یکی از وب سایت‌های پورتال جامع خدمات موسسه مشاهیر مهر دادآفرین با آدرس www.dadafarin.com طراحی شده است. شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی بخش "ارتباط با ما" به اطلاعات موسسه مشاهیر مهر دادآفرین دسترسی پیدا کنید.


تصاویر:

استفاده از تصاویر به هر شکلی و به هر عنوان با ذکر منبع برای بازدید کننده مجاز می‌باشد.


نظرات، انتقادات و پیشنهادات:

همواره علاقمندیم تا دیدگاه شما را در خصوص اطلاعات مندرج در وب سایت www.dadafarin.com بدانیم. با استفاده از لینک ”نظرات، انتقادات و پیشنهادات“ در سریعترین شکل ممکن پیام شما به ویرایشگر این وب سایت جهت اعمال تغییرات ارسال خواهد شد.

ویرایشگر اطلاعات این وب سایت گروه فناوری اطلاعات رکورد می‌باشد.

موسسه مشاهیر مهر دادآفرین
www.dadafarin.com
آدرس صفحه: https://www.dadafarin.com/aboutthissite.aspx
تاریخ چاپ: 12/4/2022 5:03:13 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...